با هدیه دادن صنایع دستی اصفهان به همسرانتان خوشحالشان کنید

ما به منطقه‌ای تعلق داریم که دارای میراث غنی ارزش‌هایی همچون صنایع دستی اصفهان است که اهمیت آن برای حال و آینده را نمی‌توان به حداقل رساند – (ارزشی که) به ما می‌آموزد که زندگی فقط با درهم ریختن آن با دستاوردها غنی نمی‌شود.

زیبایی با در اختیار داشتن اشیای گران قیمت تعیین نمی شود، بلکه با زیبا ساختن هر چیزی که در زندگی روزمره از آن استفاده می کنیم، مهم نیست که چقدر پیش پا افتاده است

در نیمه اول در قرن بیستم، بسیاری از صنایع دستی سنتی با بحران هویت مواجه شدند و بقا در مواجهه با کالاهای ماشینی، منسوجات کارخانه‌ای و هجوم عصر پلاستیک به یک مسئله تبدیل شد.

تغییر سبک زندگی و نگرش ناشی از طرز فکر استعماری به کاهش شدید کیفیت و استفاده از محصولات دست ساز کمک کرد.


صنایع دستی بیشتر و بیشتر شروع به زوال و حتی ناپدید شدن کردند و در زمان استقلال، سناریوی صنایع دستی و نساجی در وضعیت بحرانی کامل قرار گرفت.

این در زیباترین گنجینه مهارت‌های دست‌ساز که در هر کجای دنیا یافت می‌شود، جایی که اشعار عبادی به مفهوم زیبایی خلاقانه خطاب می‌شد و جایی که…نمایش محتوای بیشتر…
وی به عنوان رئیس هیئت صنایع دستی، سیستم بازنشستگی صنعتگران را راه اندازی کرد. او مجموعه ای از موزه های صنایع دستی مانند موزه صنایع دستی تئاتر در دهلی راه اندازی کرد تا هنر و صنایع دستی بومی هند را ترویج کند و به عنوان انباری برای دانش بومی عمل کند.

کمالادوی جوایز ملی را برای استادان صنعتگر تأسیس کرد و اوج روحیه کارآفرینی او منجر به راه اندازی Central Cottage Industries Emporia شد، در سراسر کشور برای پاسخگویی به ذائقه یک ملت و ارتقاء به شکوه باستانی خود.

او نقش مهمی در راه اندازی هیئت صنایع دستی سراسر هند داشت. او همچنین اولین رئیس شورای جهانی صنایع دستی، آسیا و اقیانوسیه بود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.