بزرگترین مرکز فروش کنسانتره بوقلمون تخمگذار

کنسانتره در واقع مجموعه ای از مواد مغذی و مورد نیاز به صورت متراکم است که برای مصرف دام و طیور تولید می شود و در اختیار دامداران قرار می گیرد. همینطور می توان گفت که کنسانتره خوراک فشرده و متراکم و آماده دام است. که در کوتاه ترین زمان آماده شده و بدون دردسر در دسترس دامداران قرار می گیرد. کنسانتره بوقلمون تخمگذار باید مغذی تر و مفید تر و همه مواد مورد نیاز در آن باشد. در ادامه مطالب با ما همراه باشید تا از تولید و خرید و فروش این محصولات بیشتر بدانید.

بزرگترین مرکز فروش کنسانتره بوقلمون تخمگذار

قیمت هر کیلو دان بوقلمون و کنسانتره مخصوص در بازار

قیمت هر کیلو دان بوقلمون و کنسانتره مخصوص در بازارقیمت هر کیلو دانه بوقلمون و کنسانتره مخصوص در بازار را می توان با مراجعه حضوری و یا با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی پیدا کرد.

کنسانتره بوقلمون چیست؟ فرمول دان بوقلمون از کنجاله سویا، مواد مغذی، ویتامین ها و خیلی مواد دیگر است.

جیره بندی برای انواع بوقلمون می تواند متفاوت باشد، مثلا جیره بوقلمون برنز، هایلان بر اساس برنامه های جیره نویسی پیشرفته با نرم افزارهای پیشرفته انجام می گیرد.

بهترین جیره و جدول تغذیه ای برای بوقلمون تخمگذار

بهترین جیره و جدول تغذیه ای برای بوقلمون تخمگذاربهترین جیره و جدول تغذیه ای برای بوقلمون تخمگذار و یا بوقلمون های گوشتی با نرم افزارهای پیشرفته جیره نویسی با توجه به نیاز غذایی آن ها نوشته می شود.

در برنامه های جیره نویسی باید به این نکات توجه کرد، مواد مغذی در این جیره ها باید همگام با هم باشند يعنی اثرات آن ها بر روی هم سنجیده شود و همدیگر را نقض نکنند و توجه به قابلیت جذب اسید های آمینه ضروری لازم است.

فروش کنسانتره مخصوص بوقلمون بصورت عمده

فروش کنسانتره مخصوص بوقلمون بصورت عمدهقیمت کنسانتره بوقلمون بر اساس مواد مغذی آن تعیین می گردد، هر چقدر مواد مغذی بیشتری در جیره غذایی باشد قیمت آن بالاتر خواهد بود.

فروش کنسانتره 5 درصد بوقلمون که یعنی پنج درصد مواد مغذی دارد، در سایت های آنلاین و حتی به صورت حضوری در فروشگاه های فروش مواد غذایی طیور انجام می گیرد.

خرید و فروش این نوع محصولات به صورت عمده به نفع فروشندگان و خریداران است و هزینه آن بهتر و با صرفه تر است.

خریدار کنسانتره 5 درصد مخصوص بوقلمون

خریدار کنسانتره 5 درصد مخصوص بوقلمونخریدار کنسانتره  پنج درصد مخصوص بوقلمون باید توجه داشته باشد که مواد مورد نیاز برای طیور در آن موجود باشد.

کلیه مواد مغذی در کنسانتره های بوقلمون با توجه به مواد مورد نیاز بدن بوقلمون و با توجه به شرایط آب و هوایی که بعضی مواد را بیشتر نیاز دارند و همچنین بعضی مواد را کمتر نیاز دارند که در کنسانتره ها دیده نمی شود.

بخاطر همین چون همه مواد مورد نیاز طیور در مواد غذایی آن ها وجود دارد، نیاز به افزودن هیچ ماده دیگری به آن نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.