تولید بهترین نوع کنسانتره بره شیری با قیمت مناسب

نشخوارگان ( گاو، گوسفند، میش و غیره….) از مرحله تولد تا بلوغ، از زمان زایمان تا شیرواری مراحل مختلفی از زندگی را از نظر فیزیولوژیکی می گذرانند. آن ها در هر مرحله به مواد مغذی متفاوتی نیازمندند. تغذیه مناسب بره از زمان تولد با مصرف شیر و کنسانتره مقوی می تواند نقش بسزایی در رشد آن ها داشته باشد. و بدن آن ها از نظر ایمنی، مقاومت بیش تری را بدست می آورد. اگر کنسانتره به مدت سه ماه به صورت مداوم توسط بره شیری به استفاده برسد می توان موفقیت را در پرورش آن ها تضمین نمود. کنسانتره بره شیری از قیمت مناسبی برخوردار می باشد. 

تولید بهترین نوع کنسانتره بره شیری با قیمت مناسب

لیست قیمت انواع کنسانتره بره شیری و بهترین نوع آن

لیست قیمت انواع کنسانتره بره شیری و بهترین نوع آن لیست قیمت انواع کنسانتره بره شیری و بهترین نوع آن، در سایت های مربوطه به تولید کنسانتره قابل مشاهده می باشد. قیمت کنسانتره بره بستگی به کیفیت آن ها دارد. کنسانتره بره شیری با توجه به  کیفیتشان در رنج قیمتی متفاوتی قرار گرفته اند. 

قیمت کنسانتره ها پس از تایید توسط وزارت خوراک دام، با توجه به مواد معدنی داخل آن ها تعیین می گردد. کنسانتره درجه یک با توجه به قیمت مناسبی که دارد سرشار از مواد معدنی برای خوراک بره شیری می باشد. 

مواد تشکیل دهنده استارتر بره پرواری چیست؟

مواد تشکیل دهنده استارتر بره پرواری چیست؟

مواد تشکیل دهنده استاتر بره پرواری شامل موارد زیر می باشد: 

  • انرژی خالص  
  • ماده خشک
  • پروتئین خاص
  • کلسیم 
  • فسفر
  • خاکستر
  • فیبر خام
  • الیاف نامحدود در شوینده خنثی

 این مواد باید از لحاظ بهداشتی و کیفیتی به تایید رسیده باشند، همانطور که در لیست قابل مشاهده می باشد هر یک از این مواد از میزان مقداری به تشکیل رسیده است.‌ فرمول کنسانتره بره پرواری در سایت های مربوطه به خرید و فروش کنسانتره قابل مشاهده می باشد. 

عرضه کننده کنسانتره بره پرواری در سراسر کشور

عرضه کننده کنسانتره بره پرواری در سراسر کشورعرضه کننده های کنسانتره بره پرواری در سراسر کشور ، سعی می کنند که با کیفیت ترین کنسانتره ها را در کشور عرضه بنمایند. این تولید کنندگان با استفاده از بهترین مواد معدنی و املاحی که نیاز بدن بره پرواری می باشد، این کنسانتره ها را به تولید می رسانند. 

هر یک از این کنسانتره ها از فرمول جداگانه و خاصی برخوردار می باشند. 

جیره استاتر بره و مراکز فروش آن در ایران

جیره استاتر بره و مراکز فروش آن در ایرانجیره استاتر بره با کیفیت ، و با مناسب ترین قیمت در مراکز فروش آن در ایران، به فروش می رسند. تولیدکنندگان برای تولید آن به، فرمول استارتر بره نیازمندند که با کمک شیمی دانان توانسته اند این فرمول را کشف بنمایند. 

قیمت استارتر بره در رنج های قیمتی متفاوتی قرار گرفته است. با توجه به کیفیت این اسارتر می توان قیمت آن ها را مشخص نمود. 

جیره استارتر بره از مقوی ترین مواد معدنی به تولید رسیده اند. که همان طور که گفته شد اگر توسط بره به استفاده برسد نقش موثری در تولید آن ها دارد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.