تولید کنسانتره مخصوص گاو شیری 5 درصد

گاو های شیری امروزی به دلیل تولید میزان شیر بالای روزانه احتیاجات غذایی زیادی دارند. برای تامین این احتیاجات از کنسانتره استفاده می شود. انواع مختلف کنسانتره مخصوص گاو شیری وجود دارد. تولید کنسانتره گاو شیری ۵ درصد می تواند به عنوان یک گزینه مناسب برای تامین احتیاجات دام باشد. اطلاعات شما در مورد ترکیبات کنسانتره گاو شیری چگونه است و چگونه و از کجا می توان این کنسانتره را خریداری نمود؟

تولید کنسانتره مخصوص گاو شیری 5 درصد

بررسی ترکیبات کنسانتره گاو شیری

بررسی ترکیبات کنسانتره گاو شیری

گاوهای اصیل شیری امروزی روزانه به میزان زیادی تولید شیر دارند این تولید شیر ممکن است به ۲۵ تا ۴۰ کیلوگرم برسد. برای تولید این مقدار بالای شیر، علوفه به تنهایی نمی تواند تامین کننده احتیاجات باشد و به همین خاطر از کنسانتره استفاده می شود.

کنسانتره معمولاً ترکیبی از غلات آسیاب شده از قبیل ذرت و جو بوده که به علت داشتن نشاسته و قند بالا می توانند انرژی مورد نیاز را تامین کنند.

علاوه بر این در کنسانتره از کنجاله های گیاهی مانند کنجاله سویا برای تامین پروتئین مورد نیاز جهت رشد عضلات استفاده می‌شود.

از ترکیبات دیگر کنسانتره می‌توان به تفاله چغندر قند اشاره کرد که با داشتن مواد قندی بسیار بالا و فیبر زیاد می تواند در تامین انرژی، سلامت دستگاه گوارش و افزایش قابلیت هضم و جذب مواد مغذی موثر باشد.

استفاده از چربی در کنسانتره می‌تواند نقش زیادی در کاهش استرس حرارتی حیوان داشته باشد و در تامین انرژی مورد نیاز او را یاری کند.

مکمل های ویتامینه و معدنی یکی دیگر از ترکیبات موجود در کنسانتره ها بوده که در موارد زیادی از جمله استحکام ساختار اسکلتی بدن، تقویت سیستم ایمنی، افزایش باروری دام و جلوگیری از بروز بیماری های متابولیک نقش دارند.

به کنسانتره گاو شیری علاوه بر موارد مذکور گاهی افزودنی های دیگر مانند کلات یا موننسین اضافه می شود.

جیره کنسانتره گاو شیری که حاوی 5 درصد از این ترکیب باشد می تواند به خوبی احتیاجات حیوان برای تولید شیر و سلامت بدن را تامین کند.

خرید بهترین جیره کنسانتره گاو شیری

خرید بهترین جیره کنسانتره گاو شیری

مجتمع های پرورش گاو شیری و کارخانجات تولید کننده خوراک دام به مقدار زیادی به کنسانتره گاو شیری نیاز دارند.

برای خرید کنسانتره گاو شیری می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کرده و پس از اطلاع از قیمت روز این محصول نسبت به سفارش آن اقدام کنید.

ما برای کسانی که به صورت عمده اقدام به خریداری کنسانتره گاو شیری می‌نمایند تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته ایم. در ضمن ارسال سفارشات خریداران به هر نقطه از ایران در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان انجام می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.