حوله استخری برق لامع می توانید یک درجه رنگ پوست خود را روشن تر کنید

چگونه حوله ها به لانه میکروب ها و قارچ ها تبدیل می شوند؟

و هر بار که از حوله استخری برق لامع استفاده می کنید یا آن را لمس می کنید، میکروب ها از شما به آن منتقل می شوند.

به همین دلیل، توصیه به شستن دست ها با آب و صابون به مدت 20 ثانیه سابقه ای برای همه گیری کرونا بود.

در این زمینه، محمد با اشاره به اینکه “اگر حداقل 20 ثانیه دست های خود را به درستی نشویید، به ویژه پس از استفاده از توالت پر از میکروب، میکروب ها به راحتی به حوله منتقل می شوند”، افزود: “حوله های شستشو نیز ممکن است به آنها کمک کند.

آلودگی،” با اشاره به این که حوله ها باید جدا از لباس های زیر پرخطر شسته شوند، زیرا احتمالاً حاوی آثاری از مدفوع یا باکتری های ناشی از عفونت های تناسلی هستند که درصد تمیزی مورد نظر ما را کاهش می دهد.

همچنین نباید با لباس های آلوده به استفراغ شسته شود.

محمد با اشاره به اینکه حوله‌های مرطوب در حمام مرطوب رشد میکروب‌ها را تشویق می‌کنند، گفت که حوله‌ها پس از استفاده باید به خوبی خشک شوند، زیرا مرطوب ماندن آن‌ها محیطی را برای رشد باکتری‌ها ایجاد می‌کند.

میکروب ها مضر نیستند، برخی مضر هستند، باکتری استافیلوکوک می تواند باعث عفونت و مشکلات سلامتی شود، به خصوص در افراد مبتلا به زخم های پوستی یا نقص ایمنی.

حوله های ما چقدر کثیف هستند؟

محمد گفت که قارچ‌ها از جمله عامل بیماری کچلی (خارش جوک) از طریق استفاده از حوله‌های مشترک منتقل می‌شوند.

قارچ‌هایی مانند قارچ‌هایی که روی پای ورزشکاران تأثیر می‌گذارند، می‌توانند باعث عفونت در زخم‌ها یا پوست حساس شوند.

وی افزود: برخی از انواع عفونت ها خطرناک تر هستند، مانند باکتری استافیلوکوک که به طور طبیعی روی پوست ما زندگی می کند، اما اگر از طریق زخم به بدن ما راه پیدا کند، باعث عفونت مقاوم به آنتی بیوتیک می شود.

حوله ها همچنین می توانند باکتری های مولد آکنه را پخش کنند.

او به محمد توصیه می کند که از به اشتراک گذاشتن حوله با دیگران خودداری کند، زیرا ممکن است ویروس «چشم فرانسوی» (کانژنکتیویت) را منتقل کنند، به خصوص اگر پارچه به صورت و چشم ها برخورد کند.

محمد خاطرنشان کرد: «حوله‌ها در محل نگهداری میکروب‌ها در خانه، توالت، قرار می‌گیرند، بنابراین جای تعجب نیست اگر میکروب‌ها پس از شستشوی آب در حمام بیرون رفتند و روی حوله‌های ما فرود آمدند.

وی با بیان اینکه این باکتری ها به طور طبیعی در دستگاه گوارش ما زندگی می کنند، با مدفوع مرتبط هستند و می توانند باعث مسمومیت غذایی و عفونت ادراری شوند

خاطرنشان کرد: شستن حوله آشپزخانه جدا از حوله حمام ضروری است تا خطر ابتلا به باکتری کاهش یابد. در حال گسترش

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.