خرید سوپر استارتر آجیلی گوساله پرواری

استارتر گوساله پرواری که در انواع مختلفی چون استارتر آجیلی موجود است برای رشد و نمو گوساله و همچنین سودآوری سریع نقش بسزایی دارد. این امر موجب شده که در حال حاضر بسیاری از گاوداری ها اقدام به خرید ساستارتر آجیلی گوساله پرواری نموده و از این خوراک برای گوساله های خود استفاده کنند.

خرید سوپر استارتر آجیلی گوساله پرواری

نکاتی درباره جیره آغازین گوساله پرواری

نکاتی درباره جیره آغازین گوساله پرواری به طور کلی باید بدانید نوع غذایی که از زمان تولد به گوساله ها داده می شود، می‌ تواند نقش مهمی در بلوغ دستگاه گوارش گوساله نشخوار کننده بگذارد.

با این حال می‌ توان گفت علف های بلند گزینه مناسب برای جیره آغازین گوساله نخواهد بود زیرا هضم این مواد خوراکی مشکل بوده و همچنین سرعت تخمیر آن نسبت به مواد متراکم کمتر است.
با این وجود باید بدانید حداکثر رشد گوساله های شیرخوار در مراحل اولیه زندگی نشان دهنده سهم قابل توجهی از سود آوری آنها می‌ باشد و برای رساندن رشد و عملکرد و گوساله های شیری انتخاب مناسبی است.

این جیره می تواند به توسعه مناسب شکمبه برای انتقال سریع تر گوساله ها از خوراک مایع به خوراک جامد کمک کند که طبیعتاً تاثیرات مثبتی بر صنعت دامپروری خواهد داشت.
اگر در این جا بخواهیم مهمترین احتیاجات گوساله ها و جیره آغازین گوساله پرواری را مورد بررسی قرار دهیم می توان گفت پروتئین یکی از مهمترین مواد است که برای به حداکثر رساندن سنتز پروتئین در دوره رشد گوساله ها مورد نیاز می باشد.
انرژی نیز دیگر گزینه است که به رشد گوساله ها کمک کرده که این انرژی از سوخت و ساز تغذیه به دست می آید.

در خصوص تاثیر سوپر استارتر آجیلی گوساله باید بدانید که مطالعات انجام شده نشان می دهد که به استارتر با تحریک مصرف زود هنگام باعث کاهش سن شیرگیری گوساله  خواهد شد.

همچنین اگر برای افزایش وزن روزانه و رشد گوساله نیز از این خوراک استفاده شود نرخ رشد و بهبود عملکرد دراز مدت و گوساله بهبود پیدا می کند.

مرکز پخش کنسانتره استارتر گوساله پرواری

مرکز پخش کنسانتره استارتر گوساله پرواری از آنجایی که استفاده از کنسانتره گوساله پرواری مزایای بسیار زیادی دارد، در حال حاضر مشاهده می شود که مراکز متعددی آغاز به فروش این محصول کرده اند.

به طور کلی باید بدانید این سوپر استارتر باید از روز سوم بعد از تولد به همراه شیر کامل یا جایگزین شیر مصرف گردد، که در این زمان توصیه می شود آب به مقدار کافی در اختیار گوساله قرار بگیرد.

توجه داشته باشید در مرکز پخش استارتر گوساله شما می توانید انواع مختلف محصول را مشاهده کرده و بهترین و با کیفیت ترین آن را خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.