خرید عمده کنسانتره استارتر بره شیرخوار

کنسانتره بره شیرخوار با عنوان کنسانتره استارتر به صورت عمده جهت خرید ارائه می گردد. این مکمل ها دارای انواع ویتامین ها و مواد معدنی لازم جهت رشد بره شیرخوار می باشند. از بره در برابر انواع بیماری ها محافظت می نمایند و کاملا تایید شده هستند. کیفیت بینظیری داشته و باعث افزایش بازدهی و میزان بهره وری در صنعت پرورش دام می گردند.

خرید عمده کنسانتره استارتر بره شیرخوار

بهترین خوراک مناسب بره شیری

بهترین خوراک مناسب بره شیری بره شیرخوار پس از تولد نیازمند شیر مادر می باشد. شیر مادر دارای ماده کلستروم می باشد که حاوی ترکیبات آنتی باکتریال بوده و همچون یک واکسن قوی از بره در برابر انواع بیماری ها محافظت می کند. این ماده همچنین دارای انواع ویتامین و اسید امینه می باشد. بهترین نوع کنسانتره بایستی دارای میزان قابل توجهی پروتئین و اسید آمینه باشد. یک کنسانتره و مکمل غذایی خوب باعث می شود بره وزن گیری بسیار مناسبی داشته باشد و رشد آن مطابق با استاندارد ها صورت پذیرد. یک کنسانتره عالی بایستی دارای آنتی بیوتیک های مختلف باشد تا از ابتلا بره به انواع عفونت ها پیشگیری نماید.

خوراک مناسب برای تغذیه بره شیری بایستی دارای انواع معدنی و ویتامینه باشد تا بتواند نیازهای غذایی حیوان را برطرف کند. تمام مواد از جمله کلسیم، پتاسیم، پروتئین، روی، مس، منگنز مورد نیاز و ضروری می باشند. کنسانتره بره پروار از نظر داشتن ترکیبات مختلف بایستی بسیار عنی باشد زیرا حیوان وارد مرحله جدیدی از رشد خود گشته و نیازهای غذایی بسیاری دارد. بره شیرخوار نیاز به مواد ایمنی بخش داشته و بایستی مکمل تولید شده سرشار از مواد آنتی بیوتیک باشد تا بتواند به طور کامل از بره شیری محافظت کند. 

تولید انواع کنسانتره بره شیرخوار پروار

تولید انواع کنسانتره بره شیرخوار پروار تولید کنسانتره بره شیر خوار در انواع مختلف در حال انجام می باشد و هر کدام از لحاظ کیفی متفاوت می باشند. بره شیر خوار پروار نیازمند مکمل غذایی خاصی می باشد بنابراین در تولید آن بایستی دقت کامل صورت پذیرد. این ماده مغذی جهت رشد و پرکرش بره های شیری ضروری می باشد و در کنار شیر مادر و یا در نبود ان می تواند جایگزین بسیار مناسبی باشد. این مکمل ها از مواد پروتئینی تولید گشته و نقش بسیار مهمی در رشد بره شیر خوار دارند. انواع کنسانتره با ترکیبات مختلف تولید شده که هر کدام از نظر غذایی ارزش بسیار مهمی دارند و استفاده از هر کدام مزیت های خاص خود را دارا می باشد.

مراکز تولید کننده این محصولات از درجه یک ترین مواد خوراک اولیه مرغوب در تهیه این کنسانتره ها استفاده می نمایند و این کالا از نظر تجاری و بازرگانی بسیار ارزشمند می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.