خرید کنسانتره 10 درصد شیری گوسفند

کنسانتره شیری گوسفند برای بهبود بخشیدن به خوراک گوسفندان مورد استفاده قرار می گیرد. خرید کنسانتره 10 درصد شیری گوسفند از طریق داروخانه دامپزشکی و یا دامپزشکان به مصرف کنندگان عرضه می شود. کنسانتره به صورت عمده از کارخانه ها و یا شرکت های تولیدی با قیمت مناسب به دامداران و دامپروران عرضه می شود.

خرید کنسانتره 10 درصد شیری گوسفند

نحوه استفاده از کنسانتره گوسفندی

نحوه استفاده از کنسانتره گوسفندی

کنسانتره گوسفندی یک خوراک دامی می باشد که برای رشد و پرورش در زمینه دامپروری مورد استفاده قرار می گیرد و این خوراک دامی از جو، ذرت، سبوس گندم، خرما، تفاله انگور، ملاس چغندر قند، کنجاله آفتابگردان، مکمل های درمانی معدنی ویتامینه و افزودنیهای مجاز دیگر تولید شده است.

برای استفاده از این کنسانتره برای گوسفندان باید مخلوطی از کنسانتره 75 درصد و کاه 25 درصد استفاده شود.

نباید بیش از حد از این محصول استفاده شود زیرا باعث کاهش چربی شیر، کاهش غذای مصرفی دام، کاهش کارایی مواد غذایی و غیره می شود. لذا باید طبق برنامه و با روش درست باید به حیوانات خورانده شود تا دچار مشکل نشوند. دامداران باید اطلاعات کافی را در مصرف کنسانتره داشته باشند.

این محصول یک خوراکی باکیفیت برای تغذیه گوسفندان می باشد و از ترکیبات انواع خوراک های مختلف که برای رشد و پرورش دامی مفید است تولید شده است. کنسانتره از پروتئین 7 درصدی و فیبر 18 درصدی برخوردار می باشد و استفاده از آن از راهکارهای خیلی خوب برای رشد مفید دام می باشد.

هر شرکت تولیدکننده مواد غذایی دام و طیور انواع کنسانتره های مختلفی را راهی بازار می کند که قیمت و کیفیت هر کدام متفاوت می باشد و امروزه شرکت های معروف و درجه یک انواع مواد غذایی دامی و طیور با کیفیت های برتر با استفاده از مواد اولیه مرغوب را به دامداران عرضه می کنند که تاثیر به سزایی در روند رشد و پیشرفت در زمینه پرورش دام و طیور دارد.

فروش کنسانتره دامی گوسفند شیری مهاباد

فروش کنسانتره دامی گوسفند شیری مهاباد

فروش کنسانتره گوسفند در انواع دام های طیور مختلف از جمله گوسفند شیری، بز، گوساله و … به صورت عمده از شرکت های تولیدکننده به مصرف کنندگان توزیع می شود. کنسانتره دامی مهاباد یکی از مواد غذایی دامی درجه یک می باشد که به صورت گسترده با کیفیت های برتر به بازار خرید و فروش عرضه می شود. خرید این محصولات را می توان به صورت آنلاین با استفاده از فروشگاههای اینترنتی با قیمت های تولیدی خریداری کرد. برای خرید این محصولات می توانید از طریق این سایت با کمک مشاوران فروش ما سفارش خرید کنید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.