شرکت فروش بهترین نوع کنسانتره برای اسب

امروزه باتوجه به صنعتی شدن پرورش اسب ها و به دنبال آن، صنعتی شدن خوراک دهی به آنها، برقراری بین تعادل مواد مغذی تاثیر چشمگیری بر سلامت و بهبود عملکرد اسب ها دارد. از این رو پرورش دهندگان اسب قطعا به دنبال شناسایی شرکت های فروش بهترین نوع کنسانتره برای اسب هستند. گروه های غذایی اصلی مورد نیاز در خوراک اسب عبارت اند از: آب، کربوهیدرات، چربی، پروتئین، مواد معدنی و ویتامین ها. بهترین کنسانتره برای اسب باید این مواد را تامین کند. بهترین نوع کنسانتره باید دارای این ویژگی ها نیز باشد: قابلیت هضم آسان، بهبود کیفیت غضلات و رشد استخوان، افزایش استقامت و توان و بهبود کیفیت پوست و مو.

شرکت فروش بهترین نوع کنسانتره برای اسب

لیست قیمت های مکمل و ویتامین برای اسب

لیست قیمت های مکمل و ویتامین برای اسبمعمولا مکمل ها و کنسانتره ها قیمت بالایی دارند. بنابراین بهتر است خریداران پیش از اقدام به خرید، از لیست قیمت مکمل برای اسب ها اطلاعاتی کسب کنند. شما می توانید برای به دست آوردن لیست قیمت ها، به مراکز فروش خوراک اسب مراجعه کنید و یا در سایت های شرکت های تولیدکننده از قیمت ها مطلع شوید.

مطمئنا از بهترین و آسان ترین راه ها، بررسی سایت های معتبرترین شرکت های تولیدکتتده کنسانتره و مکمل مخصوص برای اسب و اطلاع از بروزترین و تازه ترین قیمت ها است. 

تولید کننده کنسانتره مخصوص برای کره اسب و اسب بالغ

تولید کننده کنسانتره مخصوص برای کره اسب و اسب بالغتفاوت بین دستگاه گوارش کره اسب ها و اسب های بالغ، توجه ویژه به تهیه کنسانتره مناسب برای کره اسب ها را ایجاب می کند. به عبارتی چون دستگاه گوارش کره اسب ها کاملا رشدیافته نیست، لازم است کنسانتره هایی مخصوص با منابع مناسبی از انرژی، پروتئین، ویتامین و مواد معدنی تهیه شود.

بهترین کنسانتره مخصوص کره اسب، آن است که بتواند با فراهم کردن جیره ای با ترکیب متعادل، باعث سرعت رشد استخوان ها، تاندون ها و عضلات شود. کنسانتره های مخصوص کره اسب ها تا سه سالگی می تواند برای آنها مورد استفاده قرار گیرد. 

ترکیبات موجود در کنسانتره مخصوص برای اسب چیست؟

ترکیبات موجود در کنسانتره مخصوص برای اسب چیست؟کنسانتره های مخصوص اسب معمولا از ترکیب جو، ذرت، کنجاله سویا، سبوس گندم، ذرت فلیک شده، جو فلیک شده، روغن، فول فت سویا، تخمه آفتابگردان، کشمش، مکمل ویتامینه و معدنی ویژه اسب، نمک، دی کلسیم فسفات، کربنات کلسیم، جوش شیرین، مولتی آنزیم و محرک اشتها تشکیل می شود.

این از بهترین ترکیبات برای تامین نیاز به دریافت ویتامین برای اسب به شمار می رود. 

خریداران انواع کنسانتره ها برای اسب در کشور

خریداران انواع کنسانتره ها برای اسب در کشورخریداران انواع کنسانتره ها برای اسب در کشور، افراد مختلفی هستند.

بیشترین تقاضا برای کنسانتره ها و مکمل های مخصوص اسب ها، از سوی افرادی مانند پرورش دهندگان اسب ها، صاحبان باشگاه های سوارکاری، دارندگان اسب های شخصی و به طور کلی همه ی افرادی که به طور روزانه با اسب ها سروکار دارند صورت میگیرد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.