عرضه کننده اصلی کنسانتره گاو تازه زا در ایران

تغذیه گاو با توجه به میزان شیری که تولید می کند متفاوت است اما به طور کلی آن ها نیاز به غذاها مقوی و مکمل های مغذی دارند تا بتوانند علاوه بر افزایش شیر وزن گیری بهتری هم داشته باشند‌. کنسانتـره گاو تـازه زا خوراکی است که برای این احشام تولید می شود و سرشار از املاح معدنی است که تا حد زیادی نیاز بدن آ ها را تامین می کند و باید در جیره دام مصرف شود. 

عرضه کننده اصلی کنسانتره گاو تازه زا در ایران

تولید کننده بدون واسطه و مستقیم انواع خوراک برای دام

تولید کننده بدون واسطه و مستقیم انواع خوراک برای دامتولید کنندگان زیادی در کشور در حال تولید خوراک گاو شیری هستند و این محصول را با صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کنندگان می رسانند. در این صورت مشتری می تواند آن را با هزینه کمی خریداری کند. 

کنسانتره مخصوص دام ساختی منحصر به فرد دارد و تمام مواد معدنی را داراست و تولید کننده تلاش می کند تا با محصول با کیفیت و مرغوب نیاز مصرف کنندگان را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت تامین کند.

جیره مخصوص برای گاو تازه زا کدام است؟

جیره مخصوص برای گاو تازه زا کدام است؟جیره گاو تازه زا را بیشتر کنسانتره تشکیل می دهد که برای تغذیه دام ضروری است. ترکیبات موجود در این مکمل غذایی عبارتند از:

  • غلات آسیاب شده مانند جو، نشاسته که قند و انرژی زیادی دارند.
  • منابع پروتئین گیاهی که شامل کنجاله های سویا، کانولا و تخم پنبه می شود 
  • منابع پروتئین حیوانی مانند پودر ماهی که منبع اسید آمینه است.
  •  تفاله چغندر که فیبر و مواد قندی زیادی دارد و خوش خوراک است. 
  •  ملاس و چربی ها 

که بدن دام به آن ها نیاز دارد. 

معرفی بهترین جیره غذایی گاو شیری و گاو تازه زا

معرفی بهترین جیره غذایی گاو شیری و گاو تازه زابهترین جیره غذایی برای تغذیه گاو آبستن کنسانتره است که تمام مواد مورد نیاز دام را تامین می کند؛ که میزان مصرف آن به سن و وزن و دوره آبستنی دام بستگی دارد. این محصول به رشد و وزن گیری هم کمک زیادی می کند.

بهترین خوراک برای دام باید حاوی مقادیر زیادی املاح و مواد معدنی باشد و ارزش غذایی زیادی داشته باشد که به صورت تازه و خشک مورد استفاده قرار می گیرد. این امر از نظر اقتصادی صرفه زیادی دارد. 

هزینه روزانه خوراک گاو تازه زا در مقایسه با گاو شیری

هزینه روزانه خوراک گاو تازه زا در مقایسه با گاو شیریقیمت خوارک دام در بازار متفاوت است که بستگی به وزن، کیفیت و نحوه فروش آن دارد و هزینه روزانه این خوراک بستگی به میزان استفاده از آن دارد. اگر حجم استفاده روزانه بالاتر باشد هرینه بیشتری را در بر می گیرد. 

در پروش این دام ها تغذیه نقش اساسی دارد و هر دامی با توجه به نیاز بدن باید به صورت روزانه مکمل های مغذی را مورد استفاده قرار دهد که برای دامداران هزینه ای متفاوت را در بر می گیرد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.