فروش انواع خوراک گوساله شیرخوار تلیسه

فروش انواع خوراک گوساله شیرخوار تلیسه توسط شرکت ما انجام می شود کیفیت محصولات ما بسیار بالاست و می تواند خرید شما را به طور کامل تضمین کند.

شما می توانید برای خرید خوراک گوساله به صورت غیر حضوری و آنلاین از طریق سایت اقدام کنید و با خرید در حجم عمده از تخفیف ویژه ما بهره مند شوید.

فروش انواع خوراک گوساله شیرخوار تلیسه

معرفی انواع خوراک مناسب گوساله

معرفی انواع خوراک مناسب گوساله  گوساله از زمان تولد به مدت سه روز باید از آغوز مادر مصرف کند به دلیل اینکه بعد از دنیا آمدن ممکن است دچار بیماری های مختلفی شود که با خوردن آغوز مادر می تواند بسیار موثر باشد به طوری که استفاده نکردن از آغوز می تواند باعث مرگ و میر گوساله ها شود.

بهترین تغذیه گوساله آغوز است که سرشار از انواع پروتئین، ویتامین، کلسیم می باشد که می تواند به وزن گیری گوساله کمک کند بنابراین در سه روز اول زندگی خود در دو نوبت باید از آغوز تغذیه شود.

 در این دوران شیردهی باید علاوه بر شیر از انواع علوفه و  کنسانتره ها تغذیه کند.

 گوساله ها باید عادت کنند و از غذاهای جامد نیز به دنبال آن استفاده کنند و سیستم گوارشی شان را با آن تطبیق دهند تا بتوانند رشد کنند.

 وقتی که گوساله های ماده یا تلیسه به وزن ۲۵۰ کیلوگرم رسیدند می‌توانند تغذیه آنها را تغییر دهند.

 تغذیه گوساله های تلیسه ماده از اهمیت ویژه برخوردار است زیرا اگر نتوانند در این دوران ویتامین ها پروتئین مورد نیاز این بدنش  را تامین کند زمان باروری آنها به تعویق می افتد و می تواند دچار زیان‌های مالی می شوند.

 انواع خوراک مناسبی که در جیره گوساله ها استفاده می شود شامل انواع کنسانتره ها است این کنسانتره شامل موادی از قبیل جو، ذرت، کنجاله های پروتئینه، سبوس گندم، ملاس چغندر قند، پودر گوجه فرنگی، مکمل حاوی ویتامین ها و مواد درمانی و همچنین کپک و جوش شیرین، نمک و قند است.

قیمت خرید بهترین تغذیه گوساله شیرخوار

قیمت خرید بهترین تغذیه گوساله شیرخوار شرکت ما توانسته با استفاده از مواد اولیه بسیار سالم و مقوی بهترین و جامع ترین خوراک گوساله شیرخوار و پروبیوتیک های تقویتی گوساله را تهیه کند‌.

 کیفیت بالای محصولات ما به قدری بود که توانسته با متقاضیان زیادی را در حوزه تغذیه برای انواع گوساله های شیرخوار به خود جذب کند.

 قیمت جیره گوساله به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله شرکت و کارخانه ای که این مواد و تولید می‌کند همچنین نوع بسته بندی مواد اولیه که در تهیه این پروبیوتیک ها استفاده می شوند، همچنین وزن و حجم آنها می‌تواند در قیمت گذاری موثر و تاثیرگذار باشد.

برای مشاهده قیمت کنسانتره جیره گوساله می‌توان از طریق سایت ما اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.