فروش خوراک استارتر بره شیری

خوراک استارتر بره یکی از ضروری ترین محصولاتی است که مد نظر مراکز پرورش دام قرار دارد. از همین جهت فروش خوراک استارتر بره همواره با رونق قابل توجهی مواجه است و بازار فروش این محصول با متقاضیان بسیاری رو به رو است.

فروش خوراک استارتر بره شیری

معرفی انواع خوراک مناسب بره

معرفی انواع خوراک مناسب بره خوراک بره پروار از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار در فرایند رشد بره می باشد. زیرا بره در سه ماهه اول زندگی خود، بیشترین میزان رشد را دارد. در نتیجه نوع خوراک آن مهم ترین عاملی است که دام داران به آن توجه ویژه ‌ای دارند.

کنسانتره یکی از مهم ترین خوراک های مناسب می باشد که جهت پروار کردن گوسفندان، در رژیم غذایی آن ها جایگاه ویژه ای دارد و به صورت صنعتی تولید می شود.

همچنین دانه جو همواره در رژیم غذایی بره ها در نظر گرفته می ‌شود که به صورت بلغوری به دام خوراده می شود و یکی از مهم ترین منابع تامین انرژی به شمار می‌ رود.

یونجه نیز از دیگر خوراکی‌ هایی است که برای دام بسیار لذیذ است و از نظر دارا بودن پروتئین، کلسیم و ویتامین بسیار غنی می باشد.

 لازم به ذکر است که کنجاله سویا و کنجاله تخم پنبه نیز، در رژیم غذایی بره لحاظ می ‌شوند. این ماده، پروتئین بسیار زیادی دارد و یکی از اساسی ترین مواد در خوراک گوسفند پرواری محسوب می شود.

کاه نیز یکی دیگر از انواع خوراک هایی است که از ساقه های خشک غلات حاصل می شود که بعد از کوبیده شدن و جدا کردن دانه آن، قابل مصرف است. البته لازم به ذکر است کاه به عنوان تغذیه پرواری باید با کود اوره، غنی ‌سازی شود زیرا ارزش غذایی کم تری دارد.

تولید کننده کنسانتره استارتر بره پروار

تولید کننده کنسانتره استارتر بره پروار برترین و معتبر ترین تولید کننده کنسانتره بره در فرایند تولید کنسانتره از بهترین نوع از مواد اولیه استفاده می کند و همچنین تمامی عناصر لازم و مقوی برای رشد و پروار شدن گوسفند را در کنسانتره تولیدی خود بر اساس استاندارد های جهانی تزریق می کند.

تمامی فرآیند ساخت کنسانتره استارتر بره آن ها تحت نظر کارشناسان کنترل کیفی کارخانه جات مربوطه به انجام می رسد. از همین جهت کنسانتره استارتر بره پرواری تولید شده از کیفیت قابل قبولی برخوردار است.

این سایت به عنوان نماینده تولید کننده کنسانتره استارتر، بهترین و استاندارد ترین نوع از این محصول را به صورت مستقیم و بی واسطه از درب کارخانه در اختیار مصرف کننده به صورت غیر حضوری قرار می دهد.

از همین جهت کنسانتره های استارتر بره که در این سایت به فروش می رسند، دارای بهترین و نازل ترین قیمت نسبت به نمونه های موجود در بازار فیزیکی می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.