فروش کنسانتره 10 درصد بز شیری

کنسانتره بز شیری 10 درصدی در بازار ایران به فروش می رسد. این محصول با کیفیت و مرغوبیت بالایی که دارد می تواند دام شیری را مانند بز تقویت کند. دامدارانی که به دنبال این محصول هستند کافی ست تا به طور مستقیم با ما در ارتباط باشند تا محصول را با قیمت های بسیار عالی خریداری کنند.

فروش کنسانتره 10 درصد بز شیری

بهترین خوراک بز شیری

بهترین خوراک بز شیری کنسانتره دام شیری بهترین خوراک برای بزهای شیری می باشد. پروش بز شیری نه تنها به خوراک خوب بستگی دارد بلکه باید به محیط و جایگاه دام هم توجه داشت.
همچنین جیره ای که برای آنها تنظیم شده باشد این یک مدیریت صحیح برای آنها نیز می باشد. در محصول کنسانتره انواع ویتامینها و ریز مغذی ها یافت می شود که انرژی پروتئین و چربی دام شیری را برطرف می کند.
این خوراک از مواد مغذی تشکیل شده است که باید برای نگهداری و عملکرد بز  از آنها استفاده کرد همینطور که در بالای مطلب عرض کردیم.
این ترکیبات به چند دسته تقسیم بندی می شوند مواد معدنی، ویتامینها و … که هر کدام دارای ویژگی های متفاوتی هستند و نیازهای دام شیری را برطرف می کنند. 
کربوهیدرات خوراک از منبع انرژی هستند که شامل قندهای ساده و قند های چند جزیی می باشند. در بدن بز های شیری باکتریهایی وجود دارد که می توانند سلولز را بشکنند و بلافاصله از انرژی آنها استفاده کنند.
پروتئین ها جزئی از تغذیه بزها هستند که از اسید آمینه تهیه شده اند همچنین پروتئین برای رشد هورمونها و تولید مثل بزها بسیار کاربرد دارد.
کنسانتره از دانه غلات که ذرت و جو همچنین گندم هستند به وجود می آید همینطور تغذیه با کنسانتره انرژی بسیار فراوان و سریعی را برای بز شیری فراهم می کند.
همچنین کنسانتره برای دوران شیر دهی و آبستن بسیار برای دام لازم می باشد.

تولید انواع کنسانتره دام بز شیری

تولید انواع کنسانتره دام بز شیری نمایندگی تولید کنسانتره بز شیری در انواع های مختلفی را به سراسر نقاط کشور به صورت عمده ارائه می کند. ساخت این محصول با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مواد اولیه اصل انجام می گیرد.
همچنین با استاندارد های لازم و کیفیت بالایی که محصول ما به همراه دارد مورد استقبال دامداران قرار گرفته است و توانسته فروش بی نظیری در ایران را داشته باشد.
کسانی که برای تقویت دام خود به دنبال بهترین خوراک هستند کافی ست  به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشند تا محصول را از نزدیک در انواع های مختلف دیدن کنند.
همچنین با اطمینان خاطر خرید خود را به انجام برسانند همینطور نگران قیمت آن نیز نباشید به این دلیل که قیمت محصول ارزان بوده و تخفیف های ویژه ای را هم به همراه دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.