فوم گچ کاری بخرید و صاحب دریانورد شوید

انتقال یک شی از نقطه A به نقطه B ممکن است بی اهمیت به نظر برسد، اما این یک مشکل کلی برای تعداد زیادی از شرکت ها در سراسر جهان ایجاد می کند.

استفاده از فوم های محافظ مانند  فوم گچ کاری برای بسیاری از شرکت ها پاسخ این مشکل است و دلیل آن را خواهید فهمید.

شوک های ناشی از حمل و نقل محصولات عامل اصلی خرابی هستند.

به لطف فوم محافظ، این ضربه‌ها جذب می‌شوند و محصول به‌طور بهینه در جای خود باقی می‌ماند.

تعداد زیادی از شرکت‌هایی که این فوم‌های محافظ را به بازار عرضه می‌کنند، مانند Pack Up، حفاظ‌های سفارشی را با ابعاد دلخواه ارائه می‌دهند، چه به صورت ورق، رول یا پد.

این اجازه می دهد تا جسم کاملاً حفظ شود و از هرگونه شکستگی محافظت شود. برش فوم سفارشی می تواند راه حل موثری به خصوص در صنعت باشد.

خزه خواص دیگری را پنهان می کند
برخی از فوم ها علاوه بر اثر جاذب، دارای خواص آنتی استاتیکی هستند که تجمع بارهای الکتریسیته ساکن را کاهش داده یا حتی متوقف می کند و در نتیجه از شوک الکتریکی که می تواند به تجهیزات در حال حمل و نقل آسیب برساند، جلوگیری می کند.

بنابراین به مشکل شرکت های با تکنولوژی بالا پاسخ می دهد.

همچنین راه حلی برای شرکت هایی است که با اشیاء کوچک با ظروف شیشه ای یا مواد بسیار شکننده سروکار دارند، که شکل کالاها را کاملاً در بر می گیرد و همچنین نور را پنهان می کند که می تواند به اقلام خاصی مانند محصولات دارویی آسیب برساند.

انتخاب های زیادی از فوم ها در این بازار وجود دارد: بیشترین استفاده از فوم پلی اتیلن (PE)، پلی اتیلن متقاطع (PER)، پلی اورتان (PU) است.

هر کدام نیازی را به مناسب‌ترین شکل ممکن برآورده می‌کنند، اما اینکه ارزش پول وجود دارد، مسلم است.

در واقع، سرمایه گذاری روی فوم محافظ بهتر از از دست دادن سود ناشی از شکستگی و خراب شدن محصولات است که منجر به اتلاف وقت، پول یا حتی نیروی کار می شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.