قیمت بهترین خوراک مکمل کره اسب 6 ماهه

تغذیه و خوراک مکمل در کره اسب ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تغذیه مناسب از جمله شیر مادر، علوفه مناسب و مواد مورد نیازی که در خوراک مکمل وجود دارد همگی باعث رشد مناسب، استخوان بندی قدرتمند و کارایی درست اندام های مختلف اسب در هنگام بلوغ خواهند شد. اگر پروتئین ، ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز در جیره ی اسب  متعادل نباشد می تواند باعث اختلال در رشد اسب شود. به همین علت کیفیت و غنی بودن کنسانتره از مواد مورد نیاز اسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین خوراک کره 6 ماهه باید همه ی این مواد مورد نیاز اسب را دارا باشد. برای رشد بیشتر و تغذیه مناسب تر در اسب ها ، می توان از مکمل خوراک اسب و مکمل رشد کره اسب در جیره غذایی آن ها استفاده کرد. قیمت بهترین خوراک مکمل کره اسب 6 ماهه با توجه به زمان خرید و اقتصاد در بازار می تواند تغییر کند. 

قیمت بهترین خوراک مکمل کره اسب 6 ماهه

همه چیز درباره تغذیه کره اسب

همه چیز درباره تغذیه کره اسب از آنجایی که تغذیه کره اسب ها در رشد و عملکرد آن ها اهمیت زیادی دارد بنابراین متعادل نمودن مواد مورد نیاز در کنسانتره اسب بسیار حائز اهمیت است. در این قسمت می خواهیم همه چیز درباره تغذیه کره اسب را بطور خلاصه توضیح دهیم. زمانی که یک جیره نویس می خواهد برنامه جیره ای یک اسب را بنویسد باید نکات زیادی را در نظر بگیرد. ۱: مواد تشکیل دهنده ی جیره ی مورد استفاده ی کره اسب ۲: توجه به تغییرات بدنی و فیزیولوژیک کره اسب در دوره ی رشد ۳: احتیاجات خوراکی و تغدیه ای کره اسب ها در نژادهای مختلف ۴: محدودیت هایی که با توجه به دستگاه گوارش در کره اسب ها وجود دارد.کره ها در ۲ الی ۳ ماهگی از شیر مادر و علوفه تغذیه می کنند. ولی بعد از گذشت ۳ ماهگی شیر مادر کاهش می یابد و باید از خوراک مکمل و جیره در برنامه غذایی کره اسب استفاده کرد. خوراک دوره رشد کره اسب با توجه به نیازهای آن بالانس شده است و می تواند شامل ذرت ، جو و فول فت سویای رست شده باشد. 

خرید خوراک دوره رشد کره اسب 6 ماهه

خرید خوراک دوره رشد کره اسب 6 ماهه برای خرید خوراک دوره  رشد کره اسب ۶ ماهه باید نکاتی که ذکر شد را در نظر گرفت تا خوراک با بهترین کیفیت در اختیار کره قرار بگیرد و بهترین بازدهی را هم داشته باشد.  با توجه به این که خرید خوراک کره ۶ ماهه اهمیت زیادی دارد به همین علت برای خرید خوراک کره 6 ماهه بصورت آنلاین می توانید از سایت های معتبری که وجود دارند خرید خود را انجام دهید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.