قیمت بهترین خوراک کامل گاو شیری

خوراک کامل گاو شیری یکی از بهترین تغذیه برای دام است که فواید بی شماری برای او دارد و در بازار در انواع مختلفی در معرض فروش قرار می گیرد که این خوراک بسته به نوع مواد بکار رفته در آن دارای قیمت های مختلفی می باشد و بهترین کیفیت و نازلترین نرخ را می توان از این مرکز بدست آورد.

قیمت بهترین خوراک کامل گاو شیری

نکات کلیدی در انتخاب جیره گاو شیری

نکات کلیدی در انتخاب جیره گاو شیری توجه به نکات کلیدی در انتخاب جیره گاو شیری امری ضروری می باشد چون در این صورت می توان بهترین جیره را برای گار داشته و بهترین بهره برداری را از آن نمود، لذا از مهم ترین مواد معدنی مورد استفاده در این دام آهن، سلنیوم، فسفر، کلسیم، ویتامین های آ، دی، ای می باشد.

خوراک گاو شیری از ذرت، سبوس گندم، سویا، نمک، کلزا، جو، یونجه و مکمل های معدنی می باشد که گاو باید تا ۴ درصد وزن خود خوراک خشک را تغذیه کند و با طراحی درست آخور باید سر گاو به پایین قرار بگیرد، فاصله آب خوری نیز باید به محل نگهداری گاو نزدیک بوده و آب شرب آنها نیز باید تمیز و بهداشتی باشد.

انباری که علوفه در آن نگهداری می شود باید خشک و عاری از رطوبت باشد تا علوفه دچار فساد نشود جهت بالا رفتن انرژی گاو، بالا رفتن نرخ آبستنی، بالا رفتن چربی شیر، افزایش میزان شیردهی و بالا رفتن وزن دام باید کنسانتره گاو شیری چربی دار باشد، لذا تغذیه مناسب دام از کاهش تولید، برگشتی شیردان، کاهش مقاومت در برابر بیماری ها، عدم باروری و … را در بر نخواهد داشت.

خرید انواع کنسانتره خوراک کامل گاو شیری

خرید انواع کنسانتره خوراک کامل گاو شیری خرید انواع کنسانتره خوراک کامل گاو شیری در این مرکز انجام می شود که خریدار می تواند بهترین و کامل ترین کنسانتره را در مناسب ترین نرخ تهیه کند و با استفاده از این محصول می تواند از دام پروری خود بهترین بهره را ببرد، چون در این مرکز به کیفیت و اصیل بودن کنسانتره توجه زیادی داده می شود‌.

کنسانتره در بازار دارای انواع مختلفی بوده و از خرید و فروش بالایی برخوردار می باشد چون این ماده از اصلی ترین خوراکی ها در جیره غذایی دام بوده و مصرف آن نیز تاثیر مثبتی در میزان شیر و گوشت دام خواهد گذاشت و خریدار با تهیه و استفاده از آن رضایت کاملی از این محصول داشته است.

کنسانتر بسته به مواد بکار رفته در آن دارای نمونه های مختلفی بوده و هر مدلی نیز از خواص ارزشمند و متفاوتی برخوردار می باشد که بسته به نوع، نحوه خرید و کیفیت نیز دارای قیمت های مختلفی می باشد که نرخ عمده و بدون واسطه آن ارزانتر و باصرفه تر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.