قیمت خوراک کنسانتره اسب سیلمی

قیمت خوراک اسب سیلمی بسیار مناسب و عالی بوده و در سایت ما این خوراک از با قیمت های عالی و استثنایی برای فروش آماده شده است و با کیفیت آن بسیار عالی بوده و برای تولید آن از بهترین مواد اولیه در کارخانه استفاده شده است.

قیمت خوراک کنسانتره اسب سیلمی

انواع خوراک اسب را بشناسید

انواع خوراک اسب را بشناسید انواع خوراک کنسانتره اسب دارای خاصیت های بی شماری برای حیوان شما بوده و سبب رشد بهتر آن خواهد شد.

خوراک کنسانتره

 هنگامی که یک اسب به طور منظم کار می کند ممکن است نیاز به خوراک دیگری داشته باشد که بیشتر از رژیم غذایی علوفه در انرژی متمرکز باشد.

 بسیاری از خوراکهای تجاری از پیش مخلوط وجود دارد که می توان آنها را متناسب با انواع اسب و پیونی و فهمیدن مواد تشکیل دهنده و کیفیت آنها در تصمیم گیری در مورد بهتر بودن خوراک برای هر اسب یا اسب بخار تهیه کرد.  از طرفی مواد تشکیل دهنده جداگانه را می توان خریداری کرد و در صورت لزوم از آنها تغذیه کرد.

 جو دوسر

 جوها نیتروژن هستند و در صورت تغذیه خرد ، نورد یا پخته به راحتی هضم می شوند.  جو دوسر یک غذای پر انرژی (یا “گرم کردن”) است و تغذیه مقادیر زیادی از جو می تواند باعث بیرون زدگی بیش از حد در برخی از اسب ها شود.  جو دوسر ممکن است به عنوان خوراک کنسانتره تغذیه شود.

 جو

 جو باید حداقل 2 ساعت قبل از تغذیه جوش داده یا خیس شود ، زیرا هنگام مرطوب ورم می شود تا از تورم یک بار در معده اسب جلوگیری شود که می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.  با این وجود اگر ابتدا نورد و خرد شود ، می تواند خشک شود.  این ماده مغذی و چاق کننده است زیرا از نظر نشاسته زیاد است ، بنابراین برای اسب در شرایط نامناسب یا در زمستان نیز مناسب است.  جو میکرونیزه از ارزش غذایی کمتری برخوردار است.  جو ممکن است به عنوان کل خوراک کنسانتره تغذیه شود.

 ذرت

 ذرت یک خوراک انرژی بالا است و ممکن است باعث تحریک پذیری شود.  این پوسته پوسته شده و پخته شده یا بخارپز شده تا هضم آن آسانتر شود.  برای پروار اسب مفید است اما نباید با اسب هایی که ورزش شدید انجام می دهند ، تغذیه شود زیرا مدت طولانی در معده می ماند.  ذرت نباید به عنوان یک خوراک کنسانتره کل تغذیه شود.

 کتان

 تخم کتان یک ماده غذایی پر پروتئین است و برای از بین بردن آنزیم های سمی ابتدا باید آن را تهیه کرد و فقط باید تعداد معدودی با یک خوراک تغذیه شوند.  این برای اسب ها در زمستان بسیار مفید است زیرا به حفظ شرایط کمک می کند و می تواند به پرواربندی کمک کند.  همچنین باعث ایجاد یک کت و پوست خوب می شود.  در صورت مقادیر زیاد تغذیه می شود ملین باشد.

خرید بهترین خوراک دوره رشد اسب سیلمی

خرید بهترین خوراک دوره رشد اسب سیلمی خرید خوراک اسب سیلمی برای شما بسیار آسان بوده می توانید و سایت معتبر ما مراجعه کرده و خرید بهترین خوراک اسب سیلمی را تجربه نمایید زیرا بهترین خوراک برای اسب های مختلف در سایت ما موجود بوده و شما باید در میان این محصولات خوراک متناسب با اسب خود را تهیه کنید و آن را به صورت جزئی و یا عمده سفارش داده و به موقع تحویل بگیرید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.