قیمت روز کنسانتره گاو پرواری گوشتی

مهمترین دغدغه دامداران، تامین غذا برای حیواناتی مانند گاو و گوسفند است و امروزه علاوه بر علوفه، می ‌توان از مواد دیگری نیز به این منظور استفاده کرد. یکی از این مواد، کنسانتره گاو پرواری است. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این نوع غذا و همچنین نحوه اطلاع از قیمت روز و خرید، اطلاعات مفید و تکمیلی در اختیارتان قرار دهیم؛ 

قیمت روز کنسانتره گاو پرواری گوشتی

تفاوت کنسانتره گاو شیری با پروار

تفاوت کنسانتره گاو شیری با پروار کنسانتره به نوعی جیره غذایی می‌گویند که از انواع مواد فیبری و ویتامینه و معدنی تشکیل شده و حالت فشرده دارد و استفاده از آن در تغذیه دام ها نقش بسیار کمک کننده ای در کیفیت دارد. 

گوساله ها از لحاظ این که در آینده چه استفاده ای از آن‌ ها می‌شود، به دو دسته گاو پرواری و گاو شیری تقسیم بندی می ‌شود و به همین دلیل کنسانتره مصرفی برای این دو گروه کاملا متفاوت است. 

برای مثال کنسانتره گاو شیری دارای درصد بالایی از فیبر گیاهی جو یا همان سبوس جو است در حالی که برای گاو شیری از کنسانتره هایی با درصد پایین جو استفاده می‌کنند. 

در کنسانتره گاو شیری درصد بالایی از چغندر قند وجود دارد که دلیل آن افزایش دفعات شیر دهی است، در حالی که در نوع پرواری این نوع چغندر تنها پنج الی هشت درصد از کنسانتره را تشکیل می‌دهد. 

بهترین کنسانتره گاو پرواری، دارای مقادیر بالایی از پروتئین است. پروتئین برای ساخت عضلات و گوشت در گاو ضروری است و اگر کم باشد، گوشت گاو کمتر بوده و صرفه اقتصادی نخواهد داشت. این در حالی است که در کنسانتره نوع گاو شیری، چربی نسبتا بالایی دیده می‌شود و از آن برای افزایش درصد چربی استفاده می‌کنند. 

برای غنی سازی شیر گاو، در کنسانتره از عناصری مانند کلسیم استفاده می‌شود که به صورت دی کلسیم فسفاته به کار می‌ رود. در نوع پرواری اما از عناصر و ویتامین های دیگری نظیر B, C و منگنز استفاده می ‌گردد تا گاو وزن سنگین‌تر و گوشت بیشتری داشته باشد. 

فروش بهترین کنسانتره گوساله پرواری

فروش بهترین کنسانتره گوساله پرواری با توجه به اینکه استفاده از جیره‌های غذایی فشرده مانند کنسانتره، صرفه اقتصادی دارد، بسیاری از دامداران ترجیح می ‌دهند که از آن استفاده نمایند و به این ترایب میزان تولید آن افزایش یافته است. 

مجموعه ما اقدام به تولید و فروش کنسانتره گاو پرواری و کنسانتره گوساله پرواری با کیفیتی بالا و قیمتی کاملا مناسب کرده است. 

متقاضیان محترم می ‌توانند جهت اطلاع از قیمت روز این محصولات، به سایت اینترنتی و معتبر ما مراجعه و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.