قیمت کنسانتره استارتر گوساله شیری

یکی از جیره های غذایی مناسب برای دام هایی مانند گوساله، کنسانتره استارتر گوساله شیری است که به عنوان خوراک اولیه به این دسته از چارپایان داده شده و به افزایش سلامت و  رشد آنها منجر خواهد شد. اما از قیمت کنسانتره استارتر اگر می خواهید بدانید؛ باید گفت که به طور کلی، رِنج مناسبی را شامل گشته و می توانید آن را به صورت عمده تهیه نمایید.

قیمت کنسانتره استارتر گوساله شیری

اهمیت خوراک آغازین گوساله شیری

اهمیت خوراک آغازین گوساله شیری کنسانتره استارتر گوساله شیری یکی از مهمترین خوراک آغازین این گروه از حیوانات به شمار رفته و در افزایش رشد و بهره وری آنها و همینطور مدیریت بهتر گله گوساله ها را برای افرادی که پرورش آنها را بر عهده دارند؛ موثر و مفید واقع خواهد شد.
اگر بخواهیم اهمیت بیشتر خوراک آغازین گوساله یا تاثیر آن را بر شمریم؛ می توان با استفاده از گزینه های زیر آنها را بیان داشت:

  1. این نوع از خوراک یا کنسانتره ها کمک می کنند تا گوساله شیری زودتر و بهتر از شیر گرفته شود.
  2. به کاهش هزینه خوراک منجر شده و به افزایش خاصیت جیره نیز منتهی می شوند.
  3. خوراک آغازین که به شکل کنسانتره های پلت شده نمود یافته؛ ضایعات را در خوراک گوساله ها به حداقل رسانده و یا کاهش می دهند.
  4. به هضم بهتر خوراک در بدن گوساله ها نیز انجامیده و علاوه بر این میکروب های موجود در خوراک را نیز تقلیل می دهد.
  5. ذرت و گندم موجود در کنسانتره، انرژی لازم برای گوساله ها را تامین نموده و منجر به شکل گیری زود هنگام پرز شکمبه در بدن گوساله نیز خواهند شد.
  6. از همه مهمتر اینکه چنین خوراکی منجر به کاهش شدید تلفات گوساله ها شده و آنها را سالم و سرحال نگه می دارند.

فروش بهترین خوراک استارتر گوساله شیری

فروش بهترین خوراک استارتر گوساله شیری خوراک استارتر گوساله شیری از مهمترین خوراکی است که امروزه تعداد وسیعی از دامداری ها به آن روی آورده و نیازمند به این محصول برای پرورش هر چه بهتر دام های خود می باشند؛ بنابراین می توان از فروش فوق العاده این محصول خبر داد که توسط مراکز مختلفی همچون این مرکز انجام می پذیرد.

حال اگر شما به دنبال تهیه بهترین خوراک گوساله شیری هستید؛ می توانید با اقدام به خرید از طریق مجموعه مورد نظر که در حوزه فروش استارتر گوساله فعال می باشد؛ از انواع این محصول که عمدتاً در بسته بندی های کیسه ای و مقاوم جای گرفته و همراه با تازگی و کیفیت مشهودی است؛ نیازهای خود را مرتفع نمایید.
در آخر هم خواهید توانست از محصولاتی با این مشخصات بهره مند شوید:

  • انواع کنسانتره گوساله شیری با ترکیباتی مانند کلسیم، فسفر، منگنز، آهن، مس، انواع پروتئین و انواع ویتامین.
  • انواع کنسانتره در بسته بندی های چند کیلویی مانند کنسانتره استارتر 25 کیلویی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.