قیمت کنسانتره شیری گوسفندی اصفهان

کنسانتره گوسفندی اصفهان شامل تمام مواد مورد نیاز برای دام ها است و از پروتئین و فیبر بالایی برخوردار می باشد. قیمت این محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد. با ورود ارزهای جدید به بازار هزینه این کالا تا حد زیادی تغییر پیدا کرد و بیشتر فروشندگان با نرخ روز اجناس خود را عرضه کردند که این وضع مشکلات فراوانی را برای بیشتر اقشار جامعه به وجود آورد و خرید و فروش را دچار رکود اقتصادی کرد. 

قیمت کنسانتره شیری گوسفندی اصفهان

جدول ترکیبات کنسانتره گوسفندی

جدول ترکیبات کنسانتره گوسفندی جدول ترکیبات کنسانتره شامل تمام مواد مورد نیاز برای دام ها می باشد، در این جدول وزن هر محصول و درصد مواد خوراکی به خوبی محاسبه می شود.‌ دامداران با استفاده از این ترکیب پرواربندی را انجام می دهند که ممکن است یکصد روز به طول انجامد. 

با استفاده از این روش می توان گوسفندان را به یک وزن مشخص شده ای رساند و برای ذبح به کارخانه ها فرستاده. این روش بسیار مقرون به صرفه است و بیشتر افراد می توانند برای تامین احتیاجات دامی از آن استفاده کنند. علوفه هایی که در این زمینه به کار می روند هر کدام دارای خواص مختلفی هستند و از مزایای بالایی برخوردار می باشند. کنسانتره پرواری گوسفندی از مکمل ها و پروتئین های گوناگونی برخوردار می باشد و می تواند نیازهای اصلی بدن را به خوبی پوشش دهد. این ماده خوراکی هضم آسانی دارد و هیچ گونه خطری برای گوسفندان ایجاد نمی کند. 

کارخانه تولید کنسانتره پرواری گوسفندی اصفهان

کارخانه تولید کنسانتره پرواری گوسفندی اصفهان تولید کنسانتره گوسفندی به وسیله شرکت های مختلفی انجام می گیرد. این شرکت ها با بهره گیری از تجربه و تخصص خود موفق به تولید و ارائه محصولی درجه یک و با کیفیت شده و بازار خوبی را به دست می گیرند. کارخانه ها با توزیع محصولی درجه یک و مرغوب در بازار جهانی نیاز کشورهای زیادی را تامین کرده و صادرات خوبی را تجربه می کنند. 

در شهر اصفهان تولید کنسانتره به روش صنعتی انجام می گیرد که کاری پیچیده است و نیاز به تجهیزاتی پیشرفته و کارشناسان خبره دارد. این ماده خوراکی در محیطی کاملا بهداشتی تولید شده و در بسته بندی استریل با وزن های مختلف به بازار عرضه می شود. نمونه مرغوب و با کیفیت عطر و طعم بهتری دارند و شما می توانید تا مدت ها آن را در جای خنگ نگهداری کنید. برخی از این مراکز سابقه و قدمت زیادی دارند و محصول را با قیمتی ارزان و متناسب با بودجه مشتری به بازار عرضه می کنند تا مصرف کننده بتواند به راحتی نیاز خود را تامین کند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.