قیمت کنسانتره پرواری پلت گوسفند

کنسانتره پرواری گوسفند، تمامی نیازهای تغذیه دام را تامین می کند. تمامی دامها برای پروار شدن، باید این محصول را مصرف کنند. قیمت کنسانتره پرواری پلت گوسفند، مناسب و مقرون به صرفه است.

قیمت کنسانتره پرواری پلت گوسفند

مواد تشکیل دهنده کنسانتره گوسفندی

مواد تشکیل دهنده کنسانتره گوسفندی کنسانتره گوسفندی از مواد مختلفی تشکیل شده است، زیرا باید احتیاجات غذایی دام را برطرف کند. در این بخش قصد داریم به معرفی مواد تشکیل دهنده کنسانتره بپردازیم. از جمله این مواد عبارتند از:

  1. کنسانتره های بسیار مقوی از موادی مانند، پودر ماهی، انواع ویتامین ها و مواد معدنی، کنجاله های کلزا، تخم پنبه، ذرت و سویا، سبوس گندم، جو و … تشکیل می شوند.
  2. کنسانتره شیر حاوی موادی مانند، پودر چربی، انواع مواد معدنی و ویتامین ها، ذرت، موننسین و … می باشد.
  3.  کنسانتره شیری متوسط از ترکیب موادی مانند، کنجاله های سویا و تخم پنبه، مکمل های پروتئین و مواد معدنی، سبوس گندم و … تشکیل شده است. 
  4. کنسانتره های پرواری شامل، کنجاله های سویا، تخم پنبه و کلزا هستند، حاوی مکمل هایی مانند ویتامین ها و مواد معدنی می باشند، همچنین دارای ذرت، سبوس گندم و جو هستند. 
  5. انواع مکمل های ویتامین دارای چهار ویتامین دی 3، آ، ب و ای می باشند.
  6. مکمل های معدنی دارای جوش شیرین، سولفات مس، منگنز، روی، کبالت و آهن، کبالت، کلسیم دی فسفات، سلنیم و … می باشد. 

ترکیبات کنسانتره با توجه به نوع دام و سن آن متغیر است. به طور کلی کنسانتره شامل، جوش شیرین، کربنات کلسیم، مکمل ها، سبوس، جو، ذرت … می باشد. درصد مواد نام برده شده در کنسانتره ها متفاوت است. در صورتی که کنسانتره پروتئین زیادی مانند مکمل ها و تخم کتان داشته باشد، برای دام های شیرده مناسب تر از دام های پرواری خواهد بود. کربوهیدرات ها از جمله مواد انرژی زایی هستند که وجود آنها در کنسانتره دامی ضروری می باشد و انرژی مورد نیاز بدن دام را تامین می کند. محصولاتی مثل تفاله چغندر و ملاس کربوهیدرات فراوانی دارد. برای شکل گیری عضلات و شیردهی، دام ها نیاز فراوانی به پروتئین دارند و در صورت کمبود این ماده، رشد و سلامت دام به خطر می افتد. اغلب مواد غذایی چرب دارند. چربی ها انرژی مورد نیاز دام ها جهت حرکت را تامین می کنند و از طرفی باعث جذب انواع ویتامین ها می شوند.

خرید بهترین خوراک کنسانتره پرواری گوسفند

خرید بهترین خوراک کنسانتره پرواری گوسفند با خرید کنسانتره گوسفند، افزایش رشد دام های خود را تضمین خواهید کرد. 

بهترین خوراک گوسفند، باید دارای تمام مواد مغذی مورد نیاز دام باشد و کنسانتره که حاوی فیبر و پروتئین است، مهمترین خوراک دام پرواری به شمار می رود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.