مرکز فروش خوراک کامل بز سانن شیری

در سال های اخیر پرورش بز سانن به علت تولید شیر زیاد و همچنین درصد دو قلو زایی بالا مورد توجه قرار گرفته است.

اما برای  بهره گیری بیشتر از شیر این بز، باید تحت تغذیه با خوراک خاصی باشد مرکز فروش کنسانتره ها باید خوراک کامل بز شیری سانن را نیز عرضه کند.

مراکز فروش می توانند به صورت آنلاین برای افرادی که در در محیط های دور هستند خوراک بز سانن شیری را ارائه دهند. 

مرکز فروش خوراک کامل بز سانن شیری

نکات کلیدی در انتخاب جیره بز شیری

نکات کلیدی در انتخاب جیره بز شیری

احتیاج غذایی بزهای شیری سانن نسبت به سایر بز ها بیشتر می باشد و به طور طبیعی مقدار و کیفیت خوراک آن ها نیز باید مناسب تر باشد زیرا یک بز سانن در طول روز حدود ۵ درصد وزن بدن خود به خوراک نیاز دارد.

به طور کلی جیره بز شیری سانن معمولاً حدود ۶۰ درصد از علوفه و مواد خشک می باشد و ۴۰ درصد آن از مواد کنسانتره و خوراک آماده می باشد که اگر جیره غذایی به همین منوال انجام شود به هیچ عنوان دچار مشکلات تغذیه و کاهش چربی شیر نمی شود.

برای خوراکی می توان از انواع علوفه های سیلویی نظیر ذرت و یا علوفه های دیگر و همچنین برخی از گیاهان و سبزیجات نیز استفاده کرد.

در تغذیه بز شیرده حتماً باید از کنسانتره پلت و یا به صورت معمولی استفاده شود ولی اگر از کنسانتره به صورت پلت استفاده شود مزایای بیشتری دارد نظیر این که: این مدل کمتر به قارچ ها آلوده می شود و دام در حین خوردن نمی ‌تواند اجزای آن را از هم جدا کند.

البته دامداران باید به نکات کلیدی و مهمی در انتخاب جیره بز شیری دقت کنند تا بتوانند تمام احتیاجات غذایی بز ها را تامین کنند در عین این که تمام احتیاجات بز ها فراهم می شود از لحاظ اقتصادی نیز برای آن ها به صرفه باشد. 

مهم ترین نکات کلیدی در تغذیه بز سانن تامین آب و علوفه سالم در تمام مدت شبانه روز می باشد زیرا این بز عادت به نشخوار کردن دارد و باید همیشه علوفه در اختیار داشته باشد. 

تولید کننده خوارک کامل بز آلپاین در تهران

تولید کننده خوارک کامل بز آلپاین در تهران

بز آلپاین با توجه به مقدار شیری که می دهد و همچنین دوقلو زایی که دارد باید خوراک مناسبی هم داشته باشد.

تولید کننده خوراک بز در تهران باید تمام مواد مورد نیاز غذایی این بز را در بهترین و بالاترین کیفیت و به دور از آلودگی ها تهیه و تولید کند.

همچنین تولید کننده می بایست مواد مورد نیاز را با درصد های مناسب با یکدیگر مخلوط کند تا بتواند تمامی مواد غذایی و ویتامین های لازم را به بدن بز آلپاین برساند.

در تهران تولید کننده خوراک کامل بز آلپاین به راحتی می ‌تواند محصول تولید شده خود را عرضه کند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.