پلی استایرن در بورس منجر به افزایش درآمد کارمندان بانک شد

در ایالات متحده، سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) پلی استایرن در بورس نیز به عنوان ماده ارزشمند وجود دارد کلیه مواد بسته بندی مواد غذایی از جمله پلی استایرن را به شدت تنظیم می کند.

تمام بسته‌بندی‌های مواد غذایی – شیشه، آلومینیوم، کاغذ و پلاستیک (مانند پلی استایرن) – حاوی موادی هستند که می‌توانند در مقادیر بسیار ناچیز به غذاها یا نوشیدنی‌ها مهاجرت کنند.

این یکی از دلایلی است که FDA در وهله اول بسته بندی مواد غذایی را تنظیم می کند – اطمینان از اینکه مقدار موادی که واقعاً ممکن است مهاجرت کنند ایمن است.

برای هر ماده ای که در تماس با غذا استفاده می شود، باید اطلاعات علمی کافی برای نشان دادن بی خطر بودن استفاده از آن وجود داشته باشد.

ارزیابی های ایمنی FDA بر سه عامل تمرکز دارد:

در سال 2013، گروه بسته بندی خدمات غذایی پلاستیک، داده های به روز مهاجرت استایرن را به FDA ارائه کرد.

داده ها نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض فعلی استایرن ناشی از استفاده از محصولات تماس با مواد غذایی پلی استایرن بسیار کم است، با مصرف روزانه تخمینی 6.6 میکروگرم برای هر نفر در روز.

این مقدار بیش از 10000 برابر کمتر از حد ایمنی تعیین شده توسط FDA است (مقدار مصرف روزانه قابل قبول استایرن FDA 90000 میکروگرم برای هر نفر در روز محاسبه شده است).

ایمنی پلی استایرن در بسته بندی مواد غذایی
FDA برای چندین دهه اعلام کرده است که پلی استایرن برای استفاده در تماس با مواد غذایی بی خطر است.

کمیسیون اروپا / سازمان ایمنی غذای اروپا و سایر آژانس های نظارتی به نتایج مشابهی رسیده اند.

بسته بندی خدمات غذایی پلی استایرن می تواند به کاهش بیماری های ناشی از غذا در خانه ها، بیمارستان ها، مدارس، خانه های سالمندان، کافه تریا و رستوران ها کمک کند.

بسته بندی خدمات غذایی پلی استایرن توسط صنعت خدمات غذایی ترجیح داده می شود زیرا بهتر از جایگزین ها عمل می کند.

غذاهای گرم گرم می مانند، غذاهای سرد سرد می مانند و غذاهای تازه تازه می مانند.

از سالادهای ارگانیک گرفته تا فلفل های تند، بسته بندی پلی استایرن راحتی و لذت بیشتری را برای افراد در حال حرکت فراهم می کند

بسته بندی خدمات غذایی پلی استایرن به طور کلی مقرون به صرفه تر است – هزینه های عمده فروشی می تواند تا پنج برابر کمتر از نمونه های کاغذی یا قابل استفاده مجدد باشد

(ظروف قابل استفاده مجدد نیاز به تجهیزات اضافی، نیروی کار، آب، برق، مواد شوینده و غیره دارند).

فنجان‌ها، بشقاب‌ها و ظروف ساندویچی که از فوم پلی استایرن استفاده می‌شوند، انرژی و آب بسیار کمتری نسبت به جایگزین‌های مبتنی بر کاغذ یا ذرت مصرف می‌کنند، که در درجه اول به دلیل وزن بسیار پایین‌تر فوم پلی استایرن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.