کارخانه تولید کنسانتره گوسفندی مازندران

کارخانه تولید کنسانتره گوسفندی مازندران با مواد اولیه ممتاز خوراک کاملی را فراهم کرده و این اقدامات را، زیر نظر مسئولان امور دام انجام می دهد. به این ترتیب اجناس مصرفی در هر گوشه ای از کشور و چه بسا در خارج از ایران هم، به این وسیله این فعالیت ها به دست می آیند.

کارخانه تولید کنسانتره گوسفندی مازندران

با ترکیبات کنسانتره گوسفندی آشنا شوید

با ترکیبات کنسانتره گوسفندی آشنا شوید کنسانتره هم مثل هر محصول دیگری از جمله تغذیه حیواناتی مانند گوسفند است که باید برای ادامه حیات، به استفاده از آن بپردازند.

این کالای پر خاصیت و مغذی از ضروریات اصلی برای دام بوده و معمولا در محتویات خود، بهترین مواد تشکیل دهنده را هم دارد.

این ترکیبات شامل مواد مختلفی هستند که برخی از آن ها، در میان هر دسته از انواع کنسانتره ها مشترک می باشند.

تعدادی از این مواد مشترک در نمونه های سوپر ویژه و پر شیر با عنوان های زیر نام گذاری شده اند :

  • کنجاله تخم مرغ : از این راه است که امگا ۳ در بدن گوسفند تامین شده و نیز چربی های مورد نیاز، وارد تمام اعضای بدنش می شوند.
  • سبوس گندم : برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های مختلف به کار می آیند.
  • کنجاله کلزا : چنین محصولاتی را به عنوان نمونه های پروتئینی یاد می کنند که قرار دادن آن ها در جیره غذایی، با محدودیت هایی همراه است. از این رو باید به میزان اندک از آن ها استفاده گردد.
  • توکسین بایندر : این مواد به این دلیل به وعده های غذایی اضافه می شوند که ‌به ترکیبات سمی اتصال یافته و از جذب آن ها، در دستگاه گوارش ممانعت به عمل آورند.
  • ذرت و جو : برای پروار شدن به استفاده می رسند.
  • تخم پنبه : زمانی که روغن کشی دانه های پنبه به اتمام می رسد عموما تفاله هایی به دست می آیند که می توانند، بهترین مواد مورد مصرف برای رشد دام به حساب آیند. این نمونه ها خود به عنوان یک مکمل درمانی بوده که انرژی زیادی را برای هر حیوانی مهیا می کنند و حتما باید در خوراک آن ها وجود داشته باشند.

خرید انواع کنسانتره شیری گوسفندی مازندران

خرید انواع کنسانتره شیری گوسفندی مازندران فرآیندی که به منظور خرید کنسانتره گوسفندی در نظر گرفته ایم داخل شدن به سایت و سپس، اعلام کالا های مورد نیاز است.

شما نیز از این راه قادر هستید کنسانتره شیری گوسفندی مازندران که از انواعی درجه یک بوده و متقاضی زیادی دارد را، بخرید و در شرایط دلخواه به استفاده برسانید.

شما را آگاه می کنیم که این دریافت ها به دنباله خود هزینه های سرسام آوری را ندارند چرا که، قیمت های تصویب شده برای هر دسته از محصولات همان هزینه های واقعی و ارزان هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.