مشاوره و سفارش

خوراک دام و طیور :

خوراک دام وطیور محصولاتی هستند که در کارخانجات خوراک دام وطیور تولید و برای مصارف دامداری ها و مرغداری های سنتی و بویژه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. مواد اولیه کارخانجات خوراک دام وطیور نهادهای دامی می باشند که در مواردی حوزه کاری ما نیز می باشد. از آنجایی که نهاده ها و ویتامین ها وارداتی می باشند دائما بازار قیمتی امحصولات خوراک دام و طیور را تحت تاثیر قرار داده و ملتهب می سازند. محصولات خوراک دام وطیور معمولا در اکثر اوقات سال مجوز صادرات ندارند

انواع خوراک دام و طیور :

انواع خوراک دام  و طیور :

علوفه ‏ها

خوراک‏هاى فشرده شده یا کنسانتره دامى

سبوس برنج

و………

فراوانی شرکت های مختلف در بخش های مختلف خوراک دام و طیور و آبزیان ، نشان از اهمیت بالا و توجهی است که به این حوزه می شود. خوراك دام فقط مخلوط كردن مواد خوراكی با یكدیگر نیست بلكه باید با فناوری و فرموله كردن غذای دام ارزش غذایی خاصی پدید آید كه كیفیت غذا، سلامت مواد اولیه، سلامت دام و انسان را در پی داشته باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
محصول اول-سفارشیموجودتماس بگیرید
محصول دوم-سفارشیموجودتماس بگیرید
محصول سوم-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه بازرگانی باریس فید (مرکز خرید و فروش خوراک دام و طیور) با هدف ارائه محصولات متنوع ، دسترسی آسان و بدون واسطه صاحبان مزارع دام وطیور به محصولات مورد نیاز با کیفیت و نیز همراهی تولیدکنندگان محصولات جهت عرضه تولیدات خود، با رویکرد کاهش هزینه های جاری و در راستای رونق تولید ملی آغاز بکار نموده است.

مدیر مجموعه باریس فید

غلامرضا رمضانپور

Call Now Buttonتماس بگیرید